Яхти Принцес

НАШІ ЯХТИ

Яхта – це Ваше продовження. Вона уособлює Ваш спосіб життя. Її головна місія – залишити у Вас, Вашої родини та друзів справді незабутні враження. Кожна яхта Princess створюється нашими досвідченими фахівцями з використанням найсучасніших технологій та збирається з ретельною увагою до всіх деталей. Ви можете розтинати хвилі на високій швидкості або мирно відпочивати у своїй улюбленій бухті - скрізь з Вами будуть виняткова розкіш та індивідуальність Вашої яхти завдяки її дизайну та детальному опрацюванню кожного дюйма.

M CLASS

Клас М – втілення майстерності Princess. П'ятдесят років натхненної праці створення кораблів стали основою майстерності світового класу. Прекрасне поєднання продуманості деталей з можливістю необмеженої персоналізації дозволяють створити рай для відпочинку та насолоди. По суті, супер’яхти створюються для того, щоб відображати вашу індивідуальність.

X CLASS

Представляємо новий підхід у проектуванні яхт. Створюючи наші флайбриджні супер'яхти, ми повністю переглянули свої архітектурні концепції, щоб задати нові стандарти вишуканості та комфорту. Яхти X-класу ідеально підійдуть тим, хто прагне проводити багато часу на борту і віддає перевагу далеким подорожам. Познайомтеся з яхтами X Class та його флагманським кораблем: дивовижна та заворожуюче красива Princess X95. Завдяки великому флайбриджу та головній палубі, що охоплюють майже всю довжину яхти, ви отримуєте незабутні відчуття, як на жодній іншій яхті: п'янкі, екстремальні та захоплюючі.

Y CLASS

Досліджуйте світ моторних яхт, створених дивувати Вашу уяву. Ретельно пророблені приміщення, що купаються у просторі та світлі, створюють ідеальну гармонію, доповнюючи одне одного. Тонка насолода для вишуканого смаку.

F CLASS

Випробуйте на воді просторі флайбриджні яхти ідеальної геометрії, побудовані за останнім словом техніки. Кожна флайбриджна яхта Princess змінює уявлення про функціональне використання простору, технічні характеристики та комфортний відпочинок. Це справжні принцеси – ультрасучасні та бездоганні.

S CLASS

Крута та чарівна. Виняткова розкіш та об'єм усюди – у просторому кокпіті, гаражі та лежаках на кормі – запрошують Вас насолодитися водними розвагами на свіжому повітрі у відкритому морі. Маючи спортивний характер і неймовірно великий об'єм усередині, наші яхти S-класу створені дарувати Вам незабутні враження.

V CLASS

Візьміть в руки кермо, і геометрія глибокого V-подібного корпусу, що змінюється, перетворить будь-яку потужну хвилю в чітко керовану силу. Насолоджуйтеся швидкістю, керуючи яхтою Princess V-класу – відчуйте владу та контроль над океаном на новому рівні комфорту та виняткової розкоші.

R CLASS

Абсолютно новий клас яхт. Народжений бажанням поєднати найкращі з досвіду Princess з новими технологіями, матеріалами та розробками, які кидають виклик обмеженням у яхтингу, R Class – це наша нова серія спортивних яхт. Вперше для яхтової індустрії ми уклали партнерську угоду з компанією BAR про використання їхньої технології, за допомогою якої був завойований Кубок Америки, та легендарних італійських дизайнерів Pininfarina, для яких це перший човен. Результат розірвав усі існуючі правила, сколихнувши яхтову індустрію і встановивши новий орієнтир для наступного покоління яхт Princess.

http://princess.com.ua/wp-content/themes/yachtsailing