ПРО НАС

DREAM MARINE

Компанія Dream Marine є однією з лідерів яхтового ринку та ексклюзивним представником розкішних яхт британської верфі Princess Yachts в Україні.

Заснована в 2003 році компанія Dream Marine, швидко завоювала репутацію професійної, стабільної та надійної компанії, що охоплює весь діапазон яхтової діяльності: реалізація яхт, чартер, менеджмент яхт, будівництво нових яхт, обслуговування та підтримка.

Ви можете придбати у нас готову яхту або замовити індивідуальний проект. Для власників яхт ми пропонуємо послугу «управління яхтою», що включає в себе високоякісний сервіс і підтримку 24/7. Якщо ви тільки думаєте про покупку і не наважуєтесь — наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання та нададуть вичерпну консультацію. Ми також можемо запропонувати вам чартер. Чартер — це не тільки прекрасний відпочинок, це ще й відмінний спосіб у повній мірі відчути всі переваги володіння яхтою: можливість у будь-який момент змінити фон (порт/місто/країну), побачити нові обрії та відвідати незвідані куточки, достатня автономність та бездоганний комфорт.

Нині компанія Dream Marine Limited має офіс у Києві та на Французькій Рив'єрі.

Dream Marine — це багатий досвід, високоякісний індивідуальний підхід та конфіденційність

ЯХТИ PRINCESS

Від величезного корпусу, до крихітної ручки, кожна деталь яхти створена зі скрупульозною точністю. Можливо, Ви ніколи не помітите деякі дрібниці. Але саме вони створюють ту саму невловиму атмосферу розкоші та витонченості. І на те є причини.

Увага до найдрібніших деталей, відданість справі та прагнення встановити тривалі стосунки з нашими клієнтами – саме це і є наша ДНК з тих пір, як у далекому 1965 році ми спустили нашу першу 31-футову яхту. З того часу багато що змінилося. Але наша пристрасть до будівництва найстильніших та найелегантніших яхт не зміниться ніколи.

Кожна наша яхта, неважливо, суперяхта М класу, моторні яхти з флайбриджем або спортивний V клас - це чудова якість виконання, неймовірний комфорт, розкіш оздоблення та відмінні морехідні якості. Виняткова розкіш – ось наш девіз.

http://princess.com.ua/wp-content/themes/yachtsailing